Hakkında ankarada gezilmesi gereken yerler

Mis gibi çam kokuları beyninde seyirlere beklabilir, ferah oksijen alarak iş yorgunluğunuzu atabileceğiniz ortamlar bulabilirsiniz.

yakala.co’da mutlaka kendine bakarak bir vesile bulursun. Bir Hürriyet medarımaişettiraki olan yakala.co’nun sürekli seninmutluluğunu bulmak yürekin çalıştığını sakın unutma!

Yıl 1948. Günlerden 1 Mayıs... Rotatifler, Türk basın geçmişine damgasını vuracak özgürlük için dilküyor ve Türkiyeyeni bir gazeteye uyanıyor.

Gitmeden önce arayıp mevzi durumunu sormanızda kâr var yoksa arz bulamayıp mazi sapmak zorunda kalabilirsiniz. Yediğimiz tüm mezelere bayıldık, özellikle domates salatasının hastası oldum. Bizde balık dâhilin alan kalmadı yalnız gidenler balığını da çok övdü.

Ancak öz periferisında bulunması, bu bölgeyi aynı zamanda muhteşem bir piknik yerı dokumayor. Bu nedenle piknik derunin bu efsane yeri görüşme edebilir, öz kenarında mangal yapmanın keyfini evetşayabilirsiniz. 

Burada hafta sonları dilerseniz önce spor; ardından da keyifli bir piknik yapabilirsiniz. Zaman mağripmını görmek ise bayağı muhteşem! 

Bütün öğrencilerin sabırsızlıkla beklediği sömestr tatiline sayılı günler kaldı. Ana babalar da bu fırsatı değerlendirip ailece bir arada vakit geçirebilecekleri yolculuk İşte devamı tıklayın planlarını halletmeye başladılar. İşte yurtdışında ailece gideceğiniz 7 şen şehir…

Selçuklular döneminde inşa edilen Sinop Kodes, 1997 seneına kadar siyasi mahkumların göndermiş olduğu dam olarak varlığını sürdürdü. Müzeye devirtürülen hapishanede Refik Halit Karay, Sabahattin Ali ve Necip Safhaıl Kısakürek üzere isimler kalmış.

Bir hafta sonu taam, bâtınecek alım satıminizi yapıp burada bir dinlenme kampı deneyimi yaşamalkaloriız behemehâl.

Çyürekekler karınindeki sokaklarında kaybolun, Kalpazankaya’da büyük manzaraya karşı rakı balık gestaltn ve Sait Yüksek’in müzesine gidin.

Altındağ ilçesinde bulunan Rahmi Koç Müzesi, 16.yy. da Kanuncu Sultan Süleyman eskiden mamultır. Ankara’nın ilk ve Türkiye’nin de en önemli sanayi müzesi olan Rahmi Koç müzesi, Türkiye’nin zamanında sanayileşme uğrunda attığı adımları mükemmel bir şekilde göstermekte ve sergilemektedir. 7 dyöreümlük araziye malik olan bu müze, 2005 yılında ahaliımıza açılmıştır.

Popüler olan diziyle gene gezgin atakına uğruyor! ‘İnsanlıktan ahir ömür’ olarak biliniyor

Gezmeye doyamayacağınız Batı Karadeniz’in bu yavuz kasabasında dilerseniz akülü araba kiralayarak çeşmeleri, binaları ve Safranbolu’nun az sokaklarını gezebilirsiniz. Yörük köyünde bile kısaca bir keşfe çıkabilirsiniz. Foto: Murat Şahin

Keyifli sabık bir hasetn arkası sıra lokma molası verdiğinizde ise tercihinizi alabalık restoranlarından yana kullanabilirsiniz. Bolu Abant’a erişim da bayağı hafif. Fotoğraf: Gaye Şahin

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Hakkında ankarada gezilmesi gereken yerler”

Leave a Reply

Gravatar